Daňové přiznání za rok 2020

Zpracujte si daňové přiznání pro fyzické osoby v jednoduché online aplikaci. Stačí jen odpovídat na otázky. V průběhu vyplňování vidíte výpočet daně, hned tedy víte, jak vám daně vychází. Hotové přiznání vám připravíme ve formátu PDF a XML. Jen za 189 Kč. Pokud budete chtít, dokonce ho za vás i podáme.

VYPLNIT PŘIZNÁNÍ

Naše služby

Nabízíme aplikace pro zpracování daňového přiznání pro fyzické osoby, k silniční dani či odkladu daňového přiznání. Pokud jste pracovali i v jiné zemi, dokážeme vám zpracovat přiznání z více než 18 zemí, více informací nelznete v sekci Daně v zahraničí. V případě, že máte zájem o mzdové a daňové poradenství či vedení účetnictví, zvolte sekci Ostatní služby.

Nemusíte být odborník na daně, abyste si vyplnili daňové přiznání

Naše aplikace vypadají jako dotazník, kde pouze odpovídáte na otázky. Během vyplňování vidíte na obrazovce průběžný výpočet daně, a tak hned víte, jak na tom jste. Hotové přiznání vám připravíme ve formátu PDF či XML. Pokud budete chtít, vyřešíme za vás i jeho podání pomocí naší služby Podání z domova.

O nás

V daních jsme jako ryba ve vodě. Aplikaci pro vás vytvořili profesionální účetní a daňoví poradci, kteří vám garantují správnost výpočtu. Pokud přece jen nějakou chybu najdete, vrátíme vám peníze.

A jak to celé vzniklo? Před pár lety jsme si řekli, že by bylo příjemné vytvořit aplikaci, kde si nebudete muset stahovat daňové přiznání v Excelu, orientovat se ve složité aplikaci finanční správy a dlouho studovat pokyny k vyplnění. Téměř všechny způsoby předpokládají, že se alespoň trochu v daňovém jazyku vyznáte.

My jsme chtěli aplikaci, při které není podmínkou, abyste daním rozuměli. Proto ty naše vypadají jako dotazník, s otázkami a nápovědami v lidské řeči. Takto se v průběhu let vyvíjela aplikace do dnešní podoby.

Podání přiznání přes datovou schránku

Kontrola daňového přiznání přes ADIS

2021

Sloučení OnlinePriznani.cz a Neotax

Vytvoření služby Podání daňového přiznání z domova

2020

Daňové přiznání k silniční dani

Vytvoření aplikace pro zpracování daňového přiznání k silniční dani

2019

Daňové přiznání ve formátu XML

2018

Osobní účet

Vytvořili jsme osobní účet, kde najdete všechny vaše dokumenty na jednom místě.

2017

Změna designu

Aplikace si zasloužila kompletní redesign. 2016

Připravili jsme pro aplikaci k odkladu daňového přiznání.

2015

Daňový poradce

Byli jsme zapsáni do Komory daňových poradců České republiky.

2014

Vytvoření projektu Daňové přiznání pomáhá

2013

První aplikace daňového přiznání

2012

Kromě daňových aplikací ke zpracování přiznání postupně přidáváme i kalkulačky a další formuláře pro komunikaci s Finanční správou. Pod značkou OnlinePřiznání vyvíjíme daňové aplikace v České republice. Stejně tak vám vyřešíme i daně na Slovensku pod záštitou OnlinePriznanie. To vše je zastřešené společností Neotax, která se zabývá daněmi po celém světě.

Zpracovaných daňových přiznání
156 326

Jsme již zpracovali daňových přiznání

Ušetříte za účetní
3450 Kč

Průměrně ušetříte za účetní

Vyřešených dotazů
120 481

Jsme vyřešili vašich dotazů

Pomáháme i jinak. S projektem Daňové přiznání pomáhá umožňujene neziskovým organizacím získat peníze na své prostředky. Od roku 2013 jste již darovali přes 2 000 000 Kč neziskovým organizacím.

Naši partneři

Neotax
Daňové přiznání pomáhá
OnlinePriznanie
DaněProLidi
Mesec
Penize.cz