Daně ze zahraničních příjmů

Pracovali jste v zahraničí a potřebujete pomoci s daněmi? Zařídíme vám vrácení přeplatku na dani, vyřešíme také dětské přídavky a vrácení důchodu.

Zjistit více

Naše služby v zahraničí

Kromě daní v České republice vám pomůžeme zpracovat daňové přiznání v dalších 18 krajinách.
Pokud máte děti, je možné, že vám vznikl nárok na dětské přídavky. V případě, že jste platili v zahraničí penzijní pojištění, pomůžeme vám získat jeho refundaci.

Chybí vám dokumenty potřebné k vyplnění daňového přiznání (například potvrzení od zaměstnavatele)? Seženeme je za vás.

Služby týkající se vrácení daní ze zahraničí zajišťuje mateřská společnost Neotax.

Nenašli jste zemi, kterou jste hledali? Máte specifický dotaz? Vyplňte následující formulář. Jakmile si ho projdeme, ozveme se vám a domluvíme se na dalších krocích.

Dětské přídavky

V rámci našich služeb nabízíme klientům kromě zpracování daňového přiznání i získání rodinných přídavků na děti z Rakouska (tzv. Familienbeihilfe) a Německa (tzv. Kindergeld).

Refundace penzijního pojištění

Nabízíme i službu refundaci penzijního pojištění z Rakouska a Německa. Můžete získat zpátky peníze, které jste zaplatili na důchodovém pojištění.

Získání chybějících dokumentů

Pro získání daní ze zahraničí budete potřebovat doložit potvrzení od zaměstnavatele a vyplnit další přílohy (např. potvrzení EU/EWR, Formulář E9 pro vrácení daní z Rakouska či Německa).

Nejste již v kontaktu s bývalým zaměstnavatelem? Nemáte všechny potřebné dokumenty ke zpracování daňového přiznání? Získáme je pro vás. Služba platí pro všechny krajiny, které nabízíme.

Přečtěte si více informací o službě získání dokumentů od zaměstnavatele.