Jak to funguje?

Daně u kafe je služba pro ty, kteří se nechtějí trápit s vyplňováním daňového přiznání a chtějí ušetřit čas. Přijedeme za vámi domů a společně v naší aplikaci vyplníme vaše daňové přiznání.

OSVČ

Napište nám

Pokud máte o naší službu zájem, napište nám na e‑mail podpora@neotax.cz.

OSVČ, plátce DPH

Ozveme se vám

Spojíme se s vámi pro upřesnění informací a domluvíme se na termínu, kdy k vám máme dorazit.

Malé a střední firmy

Vyplníme přiznání u kafe

Po zaplacení služby si můžete nachystat dokumenty, které k přiznání potřebujete a my nachystáme bábovku.

Ceník

 • Daňové přiznání k DPFO

  2 000 Kč (bez DPH)
  Přiznání si podám sám/sama
  • Přiznání v PDF a XML
  • Pro OSVČ včetně přehledu pro pojišťovny
  • Vyplníme s vámi osobně u kafe
  • Projdeme s vámi detailně pokyny pro podání
  • Můžete se zeptat na doplňující otázky
  • Přineseme čerstvě upečenou bábovku

Co o nás říkají naši klienti

Další recenze najdete na Googlu.

Martin Havlíček


Během hodiny s panem Brabcem jsem se dozvěděl, co jsem potřeboval. Loni jsem se o online přiznání dozvěděl od mé kamarádky, která jej také používá a velice mě zaujala online interaktivní forma vyplňování. Zkusil jsem ji taktéž, ale letos mi došlo, že slepě vyplněné přiznání a přehledy pro mě nemají význam. Nikdo mě to ve škole neučil, tak jsem chtěl systému trochu porozumět. Mělo to smysl, protože teď už vím, že jsem loni zbytečně platil 7 000 daň, kterou jsem platit nemusel.

Igor V.


Mal som dohodnutú schôdzku v rámci balíčka Daně u Kafe a som nadmieru spokojný. Pani bola nápomocná, všetko mi vysvetlila a odchádzal som z ich kancelárie s dobrým pocitom, že je moje daňové priznanie v dobrých rukách a že je všetko vyplnené správne. V rámci tejto služby vám pomôžu vyplniť priznanie, odošlú ho za vás v termíne, ktorý si stanovíte a ako bonus dostanete skvelú bábovku a kávu / čaj. Odporúčam a určite sa za rok znova obrátim na túto spoločnosť.

Markéta B.


Velice vám děkuji za již druhé vyhotovení daňového přiznaní. Jsem velice ráda, že jsem se na vás obrátila. Domluvila jsem se na osobní schůzku, bylo mi vysvětleno vše ohledně daňového přiznání a i další rady do budoucna. Paní byla velice nápomocná a i velmi milá osoba. I přes stres ohledně daňového přiznání, jsem se s paní zasmála a daňového přiznání jsme v klidu vyplnili. Těším se na další roky spolupráce.